Odbojkaši deklasirali i Smederevo

Korak po korak, odbojkaši Novog Pazara, grabe ka eliti. Plavi su sa maksimalnih 3:0 „isprašili“ i silno motivisane goste iz Smedereva u Sportskoj dvorani Pendik, za 52 minuta igre.

odbojka

Izuzetno žilav otpor pružili su Smederevci u prvom setu. Plavi su konstantno imali vođstvo,ali se u finišu „zakuvalo“,pošto je usledila serija izjednačenja. Ipak, presudio je kvalitet, Pazarci su prebrodili ovo iskušenje i poveli- 25:23.

Nakon toga, igra „mačke i miša“. Plavi su sa istovetnih 25:15 u drugom i trećem periodu, samo završili započeto i stigli do očekivanog i maksimalnog trijumfa.

Istostavilo se da je Smederevo bilo nedorastao rival, a da se jedan od predstavnika Jedinstva iz Stare Pazove, opet vratio razočaran, noseći nazad premije, namenjene igračima Smedereva, u slučaju senzacije.

U pretposlednjem, 21. kolu, Pazarci gostuju u Starčevu, a zatim sledi „utakmica za elitu“, protiv Pazovčana u dvorani Pendik.